Giriş Yap    Üye Ol   
Filtreler
Otomobil Arazi, SUV, Pick-up Motosiklet Minivan & Panelvan Ticari Araçlar Tarım Araçları Klasik Araçlar Karavan ATV-UTV
Hesap
Yeni İlan Giriş Yap Üye Ol
Araç Türü » Marka » Model

Gizlilik Politikası

Alsanaaraba.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder ve kişisel bilgilerinizin korunmasını ve gizliliğinizin sürdürülebilmesini hedefler. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler kurallar ve sözleşmelerde belirtilen amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve www.alsanaaraba.com web sitesinde çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, Alsanaaraba.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Alsanaaraba.com, kullanıcıların kendileriyle ilgili talep edilen bir takım kişisel bilgileri (isim-soyisim, telefon, adres, e-posta adresleri gibi) gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için kullanabilir. Alsanaaraba.com tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya www.alsanaaraba.com web sitesi üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler Alsanaaraba.com ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve Pazar araştırmalarında kullanılabilir.

Alsanaaraba.com, www.alsanaaraba.com web sitesi dahilinde başka sitelere bağlantı verebilir, bağlantı vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Alsanaaraba.com, kullanıcılar ve kullanıcıların www.alsanaaraba.com web sitesini kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyasını (Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir web sitesinin, kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası bir web sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak internetin kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, www.alsanaaraba.com web sitesini kaç kişinin kullandığını, bir kişinin www.alsanaaraba.com web sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar kaldığı hakkında istatistiksel bilgileri elde etmek ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur.

Teknik iletişim dosyası, ana bellekten veya e-postasından veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır, ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

Alsanaaraba.com, işbu gizlilik politikası hükümlerini dilediği zaman www.alsanaaraba.com web sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir, değişiklik yaptığı gizlilik politikası hükümleri yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır. Alsanaaraba.com yukarıda bahsedilen durumlar dışında hiçbir bilginizi üçüncü şahıslarla paylaşmaz.
Diğer Filtreler
Fiyat Yıl Kilometre Yakıt Tipi Vites Kasa Tipi Motor Hacmi Motor Gücü Renk Çekiş İlan Sahibi İl Araç Durumu Hasar Durumu Plaka Uyruk Diğer


Satılık Araba

Sahibinden

Şehir

0 Km

Satılık Alfa Romeo
Satılık Audi
Satılık BMW
Satılık Chevrolet
Satılık Citroen
Satılık Dacia
Satılık Ferrari
Satılık Fiat
Satılık Ford
Satılık Honda
Satılık Hyundai
Satılık Jaguar
Satılık Kia
Satılık Lamborghini
Satılık Maserati
Satılık Mazda
Satılık Mercedes
Satılık Mini
Satılık Mitsubishi
Satılık Nissan
Satılık Opel
Satılık Peugeot
Satılık Porsche
Satılık Renault
Satılık Seat
Satılık Skoda
Satılık Subaru
Satılık Suzuki
Satılık Tofaş
Satılık Toyota
Satılık Volkswagen
Satılık Volvo